7. Flokkur

Heimasetningur

<<
Í dag
>>
Mán 08-04-2019
Týs 09-04-2019
Mik 10-04-2019
Hós 11-04-2019
Frí 12-04-2019
Mán 15-04-2019
Týs 16-04-2019
Mik 17-04-2019
Hós 18-04-2019
Frí 19-04-2019
Mán 22-04-2019
Týs 23-04-2019
Mik 24-04-2019
Hós 25-04-2019
Frí 26-04-2019
Mán 29-04-2019
Týs 30-04-2019
Mik 01-05-2019
Hós 02-05-2019
Frí 03-05-2019
Mán 06-05-2019
Týs 07-05-2019
Mik 08-05-2019
Hós 09-05-2019
Frí 10-05-2019
Mán 13-05-2019
Týs 14-05-2019
Mik 15-05-2019
Hós 16-05-2019
Frí 17-05-2019
Mán 20-05-2019
Týs 21-05-2019
Mik 22-05-2019
Hós 23-05-2019
Frí 24-05-2019
Mán 27-05-2019
Týs 28-05-2019
Mik 29-05-2019
Hós 30-05-2019
Frí 31-05-2019
Mán 03-06-2019
Seturskúli í Kunoy

Møta í skúlanum kl 8.30 og fara við bussi kl 9.00
Soviposa og góðgæti við. Verða heintað aftur kl 12.00 týsdagin

Týs 04-06-2019
Mik 05-06-2019
Grundlógardagur 5. juni 2019

Ongin skúlagongd

Hós 06-06-2019
Lívfrøði

Mannakroppurin – vit taka samanum

Frí 07-06-2019
Mán 10-06-2019
Týs 11-06-2019
Føroyskt

Kl. 8:15 Føroysk fyrisøgn
Kl. 9:15 Føroyskur stílur

Mik 12-06-2019
Støddfrøði

Kl. 8:15 Fimisrokning
Kl. 9:30 Greiðslurokning (minnist til vinkulmátara, passara o.a.)

Hós 13-06-2019
Føroyskt – munnligt

Kl. 8.15 Dávid
Kl. 8.30 Rannvá
Kl. 8.45 Ovi
Kl. 9.00 Jústines
Kl. 9.15 Vibeka
Kl. 9.45 Sandra
Kl. 10.00 Óli
Kl. 10.15 Tummas

Frí 14-06-2019
Enskt – Roynd

Kl. 8.15 – 9.30 Umseting + stílur
Kl. 9.45 Enskt Munnligt
Kl. 9.30 Ovi
Kl. 9.45 Óli
Kl. 10.00 Sandra
Kl. 10.15 Vibeka
Kl. 10.30 Dávid
Kl. 11.00 Rannvá
Kl. 11.15 Jústines
Kl. 11.30 Tummas

Mán 17-06-2019
Søga

Kl. 8.15 Rannvá
Kl. 8.30 Ovi
Kl. 8.45 Dávid
Kl. 9.00 Jústines
Kl. 9.15 Óli
Kl. 9.45 Vibeka
Kl. 10.00 Sandra
Kl. 10.15 Tummas

Týs 18-06-2019
Mik 19-06-2019
Hós 20-06-2019
Frí 21-06-2019
Mán 24-06-2019
Hugnakvøld

6. og 7. flokkur bjóðar foreldrum til hugnakvøld í skúlanum kl 19. Næmingar leggja fram um Íslandstúrin.

Týs 25-06-2019
Mik 26-06-2019
Hós 27-06-2019
Frí 28-06-2019
Mán 01-07-2019
Týs 02-07-2019
Mik 03-07-2019
Hós 04-07-2019
Frí 05-07-2019
Mán 08-07-2019
Týs 09-07-2019
Mik 10-07-2019
Hós 11-07-2019
Frí 12-07-2019
Mán 15-07-2019
Týs 16-07-2019
Mik 17-07-2019
Hós 18-07-2019
Frí 19-07-2019
Mán 22-07-2019
Týs 23-07-2019
Mik 24-07-2019
Hós 25-07-2019
Frí 26-07-2019
Mán 29-07-2019
Týs 30-07-2019
Mik 31-07-2019
Hós 01-08-2019
Frí 02-08-2019
Mán 05-08-2019
Týs 06-08-2019
Mik 07-08-2019
Hós 08-08-2019
Frí 09-08-2019
Mán 12-08-2019
Týs 13-08-2019
Mik 14-08-2019
Hós 15-08-2019
Frí 16-08-2019
Mán 19-08-2019
Týs 20-08-2019
Mik 21-08-2019
Hós 22-08-2019
Frí 23-08-2019
Popup content


Flokslærari: Karl V. Hansen tlf. 258041


Timatalva

MiFr
08:00Fø. (KH)Da. (KH)Fø. (KH)Alis / evnafrøði (KH)Fø. (KH)
08:45Fø. (KH)Da. (KH)Fø. (KH)Alis / evnafrøði (KH)Fø. (KH)
09:50Ro. (KH)Ro. (KH)Ro. (KH)Ro. (KH)Søga (KH)
10:35Enskt (NK)Enskt (NK)Ro. (KH)Enskt (NK)Kristni (KH)
11:50Landalæra (MJ)Enskt (NK)Hand & List (NK-JS)Lívfrøði (JS)
12:45Danskt (JS)Ítrótt (KH)Hand & List (NK-JS)
13:30SvimjingÍtrótt (KH)